Nk Usora osvojila drugo mjesto na turniru u Jelahu

Danas je ekipa Nk Usore u Jelahu protiv TOŠK-a iz Tešnja odigrala finalnu utakmicu memorijalnog turnira. Iako je naša ekipa u ovaj meč ušla oslabljena za nekoliko igrača nisu pokazivali strah da se usprotive ekipi TOŠK-a.

Loš start Usore protivnička ekipa koristi i na poluvrijeme odlazi sa rezultatom 3-0. U drugi dio naši momci ulaze odlučnije, iako vidno iscrpljeni uspjevaju u drugom dijelu postići 3 gola.

Rezultat u konačnici je bio 5:3 za ekipu TOŠK-a koja time postaje pobjednik ovogodišnjeg memorijalnog turnira u Jelahu. Strijelci za našu ekipu su bili Kadrić i Bešlagić 2x. Našoj ekipi čestitamo na osvojenom drugom mjestu, a ekipi TOŠK-a sve čestitke na ovoj pobjedi.

 

Preuzeto sa facebook stranice NK Usora

Kontakt

e-mail:

Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.