Načelnik općine Usora pozitivan na koronavirus

Načelnik općine Usora pozitivan na koronavirus

NAČELNIK OPĆINE USORA POZITIVAN NA KORONAVIRUS!!!

Kako javlja Radio Usora, načelnik općine Usora, gosp.Zvonimir Anđelić je pozitivan na koronavirus,a objavu Radio Usore prenosimo u potpunosti:

"Prema posljednjim informacijama koje smo dobili iz higijensko-epidemiološke službe Doma zdravlja Usora ,trenutno u izolaciji u našoj općini nalazi se 21 osoba od toga 8 osoba je pozitivno na Koronavirus. Sve osobe su dobrog zdravstvenog stanja sa blažim simptomima i nalaze se u samoizolaciji.

Jedna od pozitivnih osoba na Koronavirus u našoj općini je i načelnik općine Usora gosp. Zvonimir Anđelić. U telefonskom razgovoru sa načelnikom saznali smo da je dobrog zdravstvenog stanja sa blažim simptomima zaraze i da se nalazi u samoizolaciji u svom domu. Iskoristio je priliku da ovim putem zamoli građane za poštivanje donesenih mjera i naredbi kako bi se što prije zaustavilo širenje epidemije prouzrokovane Koronavirusom. "

Radio Usora

Last modified on Petak, 04 Prosinac 2020 13:24

Kontakt

e-mail:

Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.