Nove medalje za naš klub

Subota i Nedjelja.04.11. i 05.11.2017.Novi nastupi naših članova i nove medalje Karate kluba,,Usora"-Usora u Zenici i Banja Luci... u Zenici na turniru- Alfa open-2017.nastupile su dvije naše članice kluba u Katama Dajana Šimunović i Pamela Jelić, koje su u Usoru donijele - 2-medalje kate Juniorke srebrena i kate mladje seniorke- srebrena, dok su u Banja Luci na 5.Grawe Energija kupu-2017 nastupila dva naša člana kluba u borbama kadeta Matija Barišić i juniora Eldin Mujagić. donijeli u Usoru Brončanu medalju u konkurenciji juniora, u Banja Luci došlo je do povrede našeg člana Matije pa mu ovom prilikom želimo što brži oparavak i povratak na tatami i SVE ČESTITKE našim članovima kluba na postignutim rezultatima.

Uprava kluba...

Last modified on Četvrtak, 07 Prosinac 2017 19:48

Kontakt

e-mail:

Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.