Novih 7 medalja stiže u Usoru

Prethodni vikend 17/18.11.2017. naši Karatisti Karate kluba,,Usora"-Usora bili su aktivni i u natjecateljskom pogonu, te u subotu i nedjelju nastupili su naši borci u Zavidovićima na 2. Memorijalnom karate turniru,,Mersad Kurtalić, i u Doboju na 18. međunarodnom karate turniru,,Doboj open 2017" na kojem su nastupile i ekipe iz Austrije,Njemačke,Hrvatske, Srbije te BiH. 
Naši karatisti uspjevaju sa ova dva nastupa u Usoru donijeti ukupno 7-MEDALJA i to: 2- zlatne u borbama iz Doboja,1-srebrena kate Zavidovići,4- brončane 3-iz Doboja i 1-iz Zavidovića. Sve čestitke svim našim borcima koji su nastupili i u Zavidovićima i u Doboju i onima koji su osvojili medalje za naš klub a i onima koji ovaj put to nisu. SRETNO idemo dalje. 
UPRAVA KLUBA

Last modified on Četvrtak, 07 Prosinac 2017 18:55
More in this category: Nove medalje za naš klub »

Kontakt

e-mail:

Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.