Nk Usora realizirala projekt "Uz malo truda do ljepšeg kluba"

Realiziran projekt "UZ MALO TRUDA DO LJEPŠEG KLUBA"

- "Malo po malo i još jedan projekt za naš klub priveli smo kraju. Naime ovoga puta radi se o projektu koji smo pisali za sredstva koja su osigurana iz fondacije Mozaik i Omladinske banke Usora. Za ovaj projekt odlučili smo aplicirati postavljanje zaštitne mreže iza gola, kupovinu novih mreža za golove, te uređenje toaleta.

Pored sredstava koja su omogućena iz fondacije i OB Usora ovaj projekt su uveliko pomogli i veliki prijatelji našega kluba: PREIS USORA, METALSKLOP, TEHNO-INOX JELAH, PENAVA COP, MEŠTROCOMPANY, INGART USORA, te ljudi koji su ovaj projekt sproveli u djelo: ANTONIO I SLAĐO PENAVA, DARKO DOMINOVIĆ, MARKO VIDIĆ, STJEPAN MARKOVIĆ, MARIJAN GAVRIĆ, STIPO IVIĆ i VJEKOSLAV PENAVA. Još jednom hvala svima koji ste uvijek uz naš klub, nadamo se da će i naredni projekti biti podržani od strane vas, naših prijatelja.

U skorijem vremenu počinjemo i sa realizacijom projekta nabavke i postavljanja stolica za tribine. Budi i ti dio naše lijepe priče. " - objavila je Nk Usora.

Kontakt

e-mail:

Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.